menuordersearch
derakhshanel.com

برند ها ,

برند ها

 

امروزه مهمترین نیاز سازمانهای صنعتی و تجاری، حرکت به سوی ارائه محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب میباشد که با در نظر گرفتن مشتری به عنوان هدف نهایی فعالیتهای انجام شده میتوان آنرا به عنوان نیاز فراگیر ملی به شمار آورد.

شرکت "فرانورگسترجنوب" در سال 1386 به منظور تولید انواع لامپهای کم مصرف و بالاستهای الکترونیکی تأسیس شد و ضمن حرکت در این راستا و با استفاده از مواد اولیه مرغوب از کشورهای معتبر، نیروی انسانی کارآمد و متخصص و همچنین رعایت کامل استانداردهای بین المللی لامپ سازی حین فرآیندتولید، در فضایی به مساحت 5.000 متر مربع شامل سوله تولید محصول، انبار مواد اولیه، انبار محصول، آزمایشگاه کنترل کیفیت و ساختمان اداری، با ظرفیت تولید سالانه 5.000.000 عدد انواع محصولات روشنایی و کلیدهای مینیاتوری، در مسیر تامین این نیاز ملی گام برداشته تا بدین ترتیب سهم کوچکی از حرکت متعالی خدمات کشور را به خود اختصاص دهد.

 

Brands-new.png

 

این شرکت تولید کننده انواع لامپهای کم مصرف، لامپهای فوق کم مصرف، قابهای فوق کم مصرف، صفحات نورانی، ترانس الکترونیکی، کلیدهای مینیاتوری و محافظ جان میباشد که با داشتن گواهینامه های استاندارد ملی ایران و استاندارد های بین المللی ISO9001:2015 (مدیریت کیفیت) و ISO14001:2015 (مدیریت محیط زیست) و ISO10004::2012 (مدیریت رضایتمندی مشتری) و CE (گواهی صادرات به اروپا)، مفتخر به ارائه محصولات با کیفیت به هموطنان عزیز میباشد، این شرکت به عنوان کارفرمای منتخب استان بوشهر در سال 1391 برگزیده و همچنین موفق به دریافت تندیس زرین کیفیت از اداره کل استاندارد و واحد تولیدی نمونه کیفی در سالهای 92 و 94 و 95 و 96 (به مدت چهار سال) به همراه صادرکننده نمونه سال 97 شده است.

این شرکت با نام تجاری “بدیع نور” محصولات خود را از سال 1386 روانه بازارهای خارجی و داخلی نموده است و افتخار دارد که بالاترین زمان گارانتی در بین محصولات بازار را به خود اختصاص داده است. مواد اولیه دارای کیفیت فراتر از میزان استاندارد، نیروی انسانی متخصص و تولید کارآمد مطابق الزامات استاندارد ملی و بین المللی، شرکت فرانورگسترجنوب را قادر ساخته است که محصولاتی با کیفیت عالی و قابل رقابت با بهترین های دنیا، جهت عرضه به بازارهای داخلی و خارجی تولید نماید.

 

Cert-new.png

 

 
 

صنایع سیم و کابل کمان

 

شرکت صنايع کابل کمان در سال 1369 با اخذ موافقت اصولي از صنايع استان زنجان در زميني به وسعت تقريبي 40000 متر مربع در شهرک صنعتي زنجان شروع به فعاليت نمود. مراحل احداث،ساخت، خريد ماشين آلات و نصب و راه اندازي آنها در سال 1372 به اتمام رسيد و کارخانه در سال 1373 رسماً شروع به کار کرد و به توليد انبوه رسيد. استفاده از امکانات روز و کادر فني قوي و پرسنل توانمند باعث گرديد که محصولات کارخانه در بدو توليد مزيّن به آرم استاندار ملي ايران ( ISIRI ) گردد و علاوه بر آن کليه محصولات شرکت با استانداردهاي معتبر جهاني نظير VDE آلمان BS انگلستان و IEC بين المللي مطابقت دارد. طبق آخرين برآورد کارشناسي اين کارخانه قادر به توليد15000 تن محصول در سال مي باشد و در اين بخش زمينه اشتغال 200 نفر را فراهم نموده که بخشهاي کنترل کيفي، PM وR&D از برجسته ترين قسمتهاي آن است. اين شرکت از بدو تاسيس خود همواره تلاش نموده اين رشته از صنعت را همگام با تکنولوژي روز به پيش برده و بدون شک موفقيت در کليه مراحل و تکوين کار و دستيابي به فناوري پيشرفته فرايندهاي توليد مديون اعتماد مديريت شرکت به توانايي هاي کارکنان و متخصصين وحاصل تلاش پيگير تمام دست اندرکاران بوده است. توليدات شرکت صنايع کابل کمان از لحاظ نوع و اندازه بسيار متنوع هستند که با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات تست و سيستمهاي کنترل کيفيت کليه محصولات در تمامي مراحل توليد مورد ارزيابي قرارميگردند. اين کارخانه با توجه به امکانات موجود و برسي هاي کارشناسي آمادگي خود را جهت طراحي و ساخت انواع سيم و کابل برق فشار ضعيف(LV) مطابق با نيازهاي مصرف کنندگان اعلام ميدارد. همچنين در فاز جديد ، توليد کابلهاي فايبراپتيکال در برنامه توسعه اين شرکت قرار دارد.

 
 

پارس شعاع توس

 

شرکت پارس شعـاع توس بهعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع لامپهای فلورسـنت و LED با در اختیـارداشتن دانش فنی برتـر و برخورداری از پیشـرفتهترین تجهیـزات، ماشیــنآلات، دستگاههای آزمایشـگاهی و کیفیتـی با بهــرهگرفتن از مجـربترین مهنــدسان و متخصصـان این رشتـه و ارتبـاط مستمـر با شـرکتهای بـزرگ و مطـرح بین المللی در این زمینه توانسته است محصــولاتی با کیفیـت بــرتر و ســازگار با محیـط زیست ارائه کند. شرکت پارس شعـاع توس در راستـای تکریم حقوق مصرف کنندگان، صـرفهجویی در حامـلهای انـرژی و رعایت اصـل اساسی حفـظ اشتغـال و تولیـد ملی با تولیـد انبـوه لامپهای کممصـرف، لامپ و چـراغ LED، طـراحی و سـاخت انواع بالاسـتهای الکترونیکی رانـدمان بالا، انواع کلیدهای خودکار مینیاتوری و محافظ جان، انواع لامپ و چـراغ فلورسنت PLL و FML و چسـب برق توانسته گامی مؤثـر در توسعه و پیشـرفت کشور و اشتـغال صـدها نفر نیـروی کار بردارد و در این راه همــواره با دانش فنـی بالا و متخصصـان کارآزموده افقی روشن را در صنـعت روشنــایی، الکترونیک و الکتریک کشــور ترسـیم کرده است. شرکت پارس شعــاع توس با دراختیارداشتن حدود 20000 مترمربع زیربنا، 400 نفــر نیروی کار به طور مستقیم و تاسیس چندین کارخانه و برند جدید ، همواره یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی در صنعت روشنایی ، الکتـرونیک و الکتریک کشور بوده و در این راه روزبهروز بهدنبال پیشرفت و ترقی است.

 
 

دمنده

دمنده در روزهای نخستین کار خود ، در سال1346در محله پامنار تهران توسط کارآفرین کشور آقای احمد بستانچی چشم به دنیای صنعت گشود و از آن روزها حدود 50 سال می گذرد و هم اکنون با تنوع بیش از 150 مدل فن (خانگی، صنعتی و تاسیساتی) پیشتاز در صنعت هواکش بوده و مفتخریم که با کمک و تلاش حدود 800 نفر از همکارانمان در دمنده اولین در ایران و خاورمیانه هستیم، اهدافمان مرزی نمی شناسد و مانند روزهای نخست، تجربه کسب می کنیم و با علم امروزمان در هم می آمیزیم. کارشناسانمان بهترین ها و مجربترین ها هستند و محصولاتمان را موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ضمانت می کند. در کنار شما هستیم در خانه، محل کار و یا هر جای دیگر که به محصولات ما نیاز داشته باشید. بیشترین افتخار ما جلب رضایت شماست، پس، برای کسب افتخارات بیشتر می کوشیم.

برآن شدیم با گام هایی استوار در راه آبادانی ایران عزیز قدم برداریم هر چند که عضو کوچک این خاک پهناوریم ولی مصمم در راهی که گام نهاده ایم ، در این مجموعه کوچک اهداف بزرگی نهان داریم ، که در راستای این اهداف عزیزانی را همسفر خود کرده ایم ، همسفرانمان یاریمان کردند تا این چرخه به حرکت درآید و با اراده و عزم توانستیم
(( دانستن بدون خواستن هرگز توانستن به بار نمی آورد ))
می دانیم چه می خواهیم پس می توانیم
محصولات شرکت دمنده بر اساس نیاز بازار کشور و نیز بازارهای صادراتی در گروه های خانگی، صنعتی،تاسیساتی و سایر محصولات این صنعت در یکی از پیشرفته ترین مراکز تحقیق و توسعه (R&D) فن در خاورمیانه متعلق به شرکت دمنده، توسط کارشناسان این شرکت که در تمامی سطوح تحصیلی مربوطه از کارشناسی تا دکترا، طراحی آزمایشی تست و تولید می گردد.
در طراحی محصولات شرکت دمنده جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بکار گرفته شده و این تکنولوژی ها بر اساس شرایط بازار کشور ،بومی سازی شده است.
تلاش تمامی متخصصین این شرکت ارائه محصول جدید و با کیفیت منطبق بر نیاز مشتریان می باشد.
شرکت دمنده در راستای ارائه محصولات و خدمات شایسته به مشتریان خود کیفیت تمامی محصولات تولیدی را با نشان استاندارد ایمنی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور تضمین می نماید.
این شرکت در راستای توسعه ،بازارهای صادراتی خود گواهی نامه CE اتحادیه اروپا را نیز برای محصولات خود کسب کرده است
و همچنین موفق به اخذ گواهی نامه های سیستم مدیریت کیفیت iso9001 گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی iso14001 و گواهی نامه رسیدگی به شکایت در سازمان iso1002 و دارنده گواهی نامه رضایت مشتری iso10004 و تاییدیه از مرکز تحقیقات و مسکن و ساختمان کشور گردیده است.
شرکت دمنده با توجه به نیاز بازار و مشتریان گرانقدر خود اقدام به راه اندازی واحدی مجزا و کاملا پیشرفته در زمینه تولید فنهای با عملکرد خاص نموده است. در این واحد با توجه به نیاز روز مشتری فنها طراحی ، تولید ، بالانس(با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا) و پس از آن در آزمایشگاه مجهز این شرکت، تست می شوند. تمام مراحل فرایند تولید فن ها بر پایه جدیدترین اصول طراحی و مهندسی می باشند.
نظر به تمایل مشتریان محترم به خرید محصولات با کیفیت از تولید کننده های داخلی، این شرکت جهت ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت و همچنین تولید مطابق با استانداردهای روز دنیا در ارتباط با فنهای تاسیساتی، ضد حریق و فنهای با عملکرد خاص و ایجاد زیرساخت های موردنیاز تولید این محصولات در سایت تولیدی خود، مطابق نظر مشتریان امکان تولید و ارائه انواع فن را تحت لیسانس شرکت S&P اسپانیا دارا می باشد
گواهینامه ها
APRAGAZAPRAGAZ2Certificate_of_Compliance
تقدیر نامه ها

 

 
انجمن صنایع لوازم خانگی(2)sodexThuringen ltaliaانجمن صنایع لوازم خانگیبانک صادراتجشنواره ملی تجلیل از تلاشگرانجشنواره ملی مدیران و تولید کنندگان جوانجشنواره ملیدبیرخانه روسای آیتکدبیرخانه کنگره ملی تکنولوژی و تولید برترسازمان آموزش و پرورش استثناییسازمان کار و امور اجتماعیشرکت توانیرصنعت و معدن استان تهرانطرح ملی رتبه بندیکمسیون آموزش و تحقیقات و فناوری کانون انبوه سازان کشورکنفرانس بین الملی گرمایشاستاندارد و تحقیقات صنعتیمدیران کنترل کیفیت صنایعنمایشگاه بین الملی تاسیساتparticipation certificateجشنوارهشرکت جهان الکتریک

 

 

شرکت صنايع جهان الکتريک در شمال شرق ايران در شهر نيشابور فعاليت خود را درسال 1370در زميني به وسعت 30000متر مربع وزير بناي 2500 متر مربع با توليد سرپيچهاي ساده و راکوردار آغاز کرد.

آقاي سيد کاظم حسيني مقدم مدير عامل شرکت صنايع جهان الکتريک تجربه نزديک به دو دهه تلاش خود را پس از تاسيس چندين شرکت توليد کننده کليد و پريز در ايران در اين شرکت استفاده نموده اند به گونه ي که شرکت يک سال بعد شروع به توليد پريزهاي سيار نموده تا اين که درسال 1379 مرغوبيت محصولات و نيز افزايش سفارشات سبب شد که حجم توليدات و تعدادپرسنل افزايش چشمگيري یابد.

شرکت صنايع جهان الکتريک نيشابور در همان سال (1379)توليد کليد و پريزهاي تو کار را در طرحها و رنگهاي متنوع آغاز کرد و توانست با همت پرسنل در سال 1381 به تنوع بالايي از اين محصولات دست يابد که در حال حاضر بالغ بر 17 مدل مختلف را شامل مي شود.اکنون محصولات در دست تولید این شرکت شامل انواع کلید و پریز(تک پل,دو پل,برق,تبدیل,تلفن,زنگ,تایمر,کلید کولر,تایمر,آنتن سرپيچ ساده E27 استاندارد   , سرپيچ ديواري E27 استاندارد, پايه حباب حمامي , کليد و پريز روکار استاندارد, لوستر1و2و3و4و5حلقه, پريزهاي سيار سه و چهار خانه استاندارد , کابل و دو شاخه استاندارد, پریز پرتابل, پریز پنج خانه,چراع دیواری مهتاب,قاب مهتابی FPL مروارید و قاب مهتابی کم مصرفE27 صدف می باشد.  

پارت الکتریک

 

شرکت پارت الکتريک در سال 1364 با هدف توليد محصولات الکتريکى تاسيس و پس از 25 سال به توليد کننده متنوع ترين سبد اين محصولات در ايران تبديل شد.

تولید ملی ، رسالت ملی

اين شرکت با وسعتى بيش از 10000 متر مربع، صدها نفر پرسنل و زنجيره تامينى متشکل از ده ها کارخانه و کارگاه به همراه شبکه فروش مويرگى در خاورميانه، علاوه بر ايجاد هزاران شغل، سالها وظيفه تنظيم بازار و مقاومت در برابر حضور رقباى خارجى در بازار ملى را نيز عهده دار بوده است.

پارت الکتريک  یک برند ملى

شرکت پارت الکتريک با تکيه بر نيروهاى مجرب و با ايجاد آزمايشگاه همکار سازمان ملى استاندارد و استفاده از روش هاى نوين توليد طى ربع قرن تلاش و با تاکيد بر کيفيت و دوام و ايجاد آرامش خاطر براى مصرف کننده به عنوان يک برند ملى شناخته شده است چرا که  هرگز کيفيت را فداى منافع زودگذر نکرده  و دريافت گواهى کيفيت اروپا ( CE ) و اخذ لوح طلائى بهترين واحد کيفى در سالهاى متمادی از جمله 1391 و 1392 گواه اين مدعاست.
 

الکتروپیک

 

 

درسال ۱۳۶۴ در کارگاهی ده متری واقع در خیابان پیروزی تهران تولید اولین گوشی صوتی با نام (کلون) آغاز گردید. پس از گذشت دو سال با گسترش تولیدات این کارگاه کوچک کارخانه ای با نام کلون الکترونیک تأسیس (که بعداً به نام الکتروپیک تغییر یافت) گردید؛ که سالانه ۲۰۰۰عدد گوشی و پنل صوتی تولید می نمود. در حال حاضر شرکت الکتروپیک (سهامی خاص) دارای کارخانه ای به مساحت 12000مترمربع در منطقه صنعتی شرق تهران می باشد. خطوط تولید این شرکت شامل خط تولید انواع گوشی های صوتی و تصویری، پنل های دم دری، قفل زنجیری، منبع تغذیه و سایر محصولات جانبی می باشد. همچنین این شرکت در اوایل سال ۸۹ اقدام به راه اندازی خطوط جک کنترلی پارکینگ، سنسورهای روشنایی و قفل برقی با نام یوتاب نموده است. خانواده الکتروپیک که تعداد آن بالغ بر ۴۸۰نفر میباشد؛در مدیریت های مالی و اقتصادی، بازاریابی و فروش، تامین، اداری و منابع انسانی، تولید و پژوهش سیستم بهره وری فعالیت می نمایند.
شرکت الکتروپیک با افتخار به گذشته، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و به منظور افزايش رضايت مشتریان و ذی نفعان، اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای بین المللی 9001:2008 &ISO 14001:2004 & OHSAS 18001:2007 ISOدر دامنه کاری، طراحی، تولید و ارائه خدمات پس از فروش صنعت الکترونیک و امنیت ساختمان نموده است و قصد دارد در آینده ای نزدیک با تنوع در محصولات و تمایز در ارائه خدمات، سهم بیشتری در بازارهای داخلی و خارجی کسب نماید.

 

مأموریت :
 طراحی و تولید گروه محصولات جدید سازگار با محیط زیست در حوزه های امنیت، انرژی و آسایش خانه های مسکونی و یکپارچه سازی هوشمند آنها.
 
چشم انداز : 
شرکت الکتروپیک در نظر دارد با افزایش چهار برابری ظرفیت منابع انسانی  و 60 درصدی بهره وری ، به شرکتی ملی در حوزه هوشمند سازی خانه ها تبدیل شود .
ارزش ها :
 
1-فرصتآفرینی در طبقات بازار و توسعه متناسب محصولات5-  پیشگیری از مصدومیت و بیماری و ایجاد محیط ایمن
2-خوش قولی به ذینفعان6- حفظ محیط زیست
3-تمرکز بر انجام کار فرآیندی و مسئولیت پذیری7- رعايت مقررات و قوانين و الزامات مرتبط با فعالیت های سازمان
4-کارکنان توانمند و با انگیزه
 
استراتژی و خط مشی :
شرکت الکتروپیک با درک عوامل داخلی و خارجی ، نیازها و انتظارات ذینفعان ؛ جهت گیری ذیل را سرلوحه فرآیندهای سازمان قرار داده است :
 
1.استراتژی داخلی:
1-1.آماده¬سازی زیر ساخت¬های نرم افزاری و سخت افزاری جهت تحقق چشم انداز
1-2.کاهش تعداد عرضه کنندگان مواد اولیه استراتژیک با استفاده از انتقال دانش تولید مواد اولیه به داخل سازمان
1-3.افزایش سطح   شناخت سازمان از سیستم های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست 
 
2.استراتژی محصول:
2-1.طراحی و تولید  محصولات جدید در گروه محصولات موجود در سبد کالایی شرکت 
2-2.طراحی و تولید گروه محصولات جدید طبق مأموریت 
3.استراتژی بازار:
3-1.بهبود تصویر برند سازمانی در ذهن کلیه مشتریان در طبقات مختلف و مناطق جغرافیایی
3-2.نفوذ در بازار شهرهای مرزی با هدف توسعه بازارهای صادراتی
شرکت الکتروپیک با افتخار به گذشته، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و رعایت اصولی همچون مدیریت دانش ،مدیریت تغییر ،مدیریت ریسک؛
اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه منطبق با استانداردهای بین المللی OHSAS18001:2007، ISO14001:2015، ISO9001:2015 نموده است .
در پایان هر سال طبق بندهای خط مشی، اهداف کیفی با مشارکت صاحبان فرآیند تدوین و پس از تصویب به صورت دوره ای پایش می گردد . مدیریت شرکت با اعتقاد کامل و عزمي راسخ از اين امر پشتيباني نموده و از يکايک همکاران شرکت انتظار دارد تا جهت تأمين الزامات سیستم های مدیریت فوق و شکل گيري، نگهداري و بهبود مستمر آنها تمامي تلاشهاي خود را مبذول نمايند.

این سند پیرو نتایج حاصل از پایش دوره ای عوامل داخلی و خارجی و نیازها و انتظارات ذینفعان  بازنگری می گردد

 
 

 

 

 

 

 

درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب درخشان الکتریک پارس شهاب
 درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر درخشان الکتریک البرز ابهر
 درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان درخشان الکتریک سیم کابل کمان زنجان
 درخشان الکتریک کلیدوپریز پارت الکتریک درخشان الکتریک کلیدوپریز پارت الکتریک درخشان الکتریک کلیدوپریز پارت الکتریک درخشان الکتریک کلیدوپریز پارت الکتریک درخشان الکتریک کلیدوپریز پارت الکتریک  درخشان الکتریک کلیدوپریز پارت الکتریک
 درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس درخشان الکتریک پارس شعاع توس
 درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک درخشان الکتریک جهان الکتریک
 درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور درخشان الکتریک بدیع نور
 درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده درخشان الکتریک دمنده
درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند درخشان الکتریک لگراند
 درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله درخشان الکتریک شیله
درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو درخشان الکتریک ویکو
نظرات کاربران ( 0 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام


شماره تماس : 91015231-021

از ساعت 9 الی 19 عصر آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم .

در صورت نیاز برای قیمت گیری محصولات ؛ لیست خرید خود را به شماره های زیر در شبکه های اجتماعی واتس آپ و تلگرام ارسال فرمائید.

0935-154-1274 تلگرام

زمان پاسخگویی 2 الی 4 ساعت میباشد لطفا صبور باشید.
aparatgoogletelegraminstagram