کلید و پریز پارت الکتریک


کنترل کیفیت در پارت الکتریک

برند پارت الکتریک برای مدت ۳۴ سال به عنوان نمادی از کیفیت و امنیت در بازار تولید قطعات هم ردیف شناخته میشود. این مجموعه مفتخر است که اولین تولید کننده انواع محافظ برق , چند خانه و کلید پریز با مغزی سرامیکی در خاورمیانه باشدو مغزی سرامیکی علاوه بر افزایش طول عمر محصول با تحمل بهتر عوامل متغیر محیطی‌, مقاومت گرمایی و الکتریکی بهینه موجبات کارایی‌ هر چه بیشتر محصول نهایی را فراهم می آورد. این مجموعه طی سالیان سال بر تولید محصولات با کیفیت تمرکز ویژه ای داشته که به کار گیری فنون پیشرفته آماری، سیستم داده پردازی و تصمیم گیری مبتنی‌ بر مستندات طبقه بندی شده و به روز تحت نظارت و تایید موسسه افنور فرانسه مهر تاییدی بر این رسالت میباشد.

آزمایشگاه پیشرفته همکار سازمان استاندارد ملی ایران

 آزمایشگاه های پارت الکتریک برای انجام آزمایش های طولانی مدت و با شدت های متفاوت در زمینه های مختلف تجهیز شده اند. آزمایشگاه تخصصی کنترل کیفیت پارت الکتریک به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد ملی ایران و مورد تایید این نهاد دولتی, با بهره مندی از تجهیزات و امکانات ویژه کنترل کیفی , به عنوان مرجعی جهت بررسی کیفیت تولیدات کارخانجات و اعطای گواهینامه های اجباری و یا اختیاری سازمان استاندارد ملی ایران شناخته شده میباشد.

سرمایه گذاری دائم در کیفیت محصولات جز مقررات اصلی در پارت الکتریک به شمار می آید. کیفیت بالا و قابل اطمینان در واقع مفهومی از محصولات این مجموعه است. فرایند های تولیدی دقیق ترین اقدامات کیفی را پشت سر میگذارند, که در نهایت باعث می شود محصولات ما, منعکس کننده نیازهای مشتریان باشد. محصولات شرکت پارت الکتریک هم اکنون تحت استاندارد های  ISO 9001 و ISO 17025 تولید و مورد بررسی قرار می گیرند. اما این باعث غفلت ما نخواهد شد و محصولات همچنین در آزمایشگاه های تخصصی ما تست های کیفیت را نیز پشت سر می گذارند .

  • تولید در سطح کیفی‌ ۴.۹۳ سیگما

شرکت پارت الکتریک با نرخ ۳ قلم مرجوعی در هر ۱۰,۰۰۰ محصول فروش رفته سطح کیفی‌ فرایند تولید را در سال ۱۳۹۳ به ۴.۹۳ سیگما ارتقا‌ٔ داده است.

  • مورد اعتماد شرکت های چند ملیتی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای

تولیدات متنوع و با کیفیت, پارت الکتریک را مفتخر به همکاری با شرکت گلدیران، فروشگاهای زنجیره‌‌ای شهروند، سپه، رفاه، اورست، هایپر ستار کرده است.

  • ضمانت کارکرد محصولات

شما همیشه می توانید به کارکرد محصولات الکترونیکی پارت الکتریک تکیه کنید. به منظور ارائه بهترین سرویس های ممکن, به شما این اطمینان را می دهیم که تولیدات پارت الکتریک در زمینه محافظ ها با تضمین محصولات خود از طریق ضمانت نامه و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مناسب, پیشگام در این زمینه شناخته می شوند. قابلیت گارانتی محصولات پارت در واقع کیفیت محصولات را در پارت الکتریک ضمانت می کند. این ضمانت نامه شما را با میزان قابل توجهی از استاندارد های رعایت شده توسط این شرکت آشنا می کند.  محصولات پارت الکتریک دارنده انواع گواهینامه های ایمنی از سازمان های کنترل کیفی هستند که نشان میدهد تولیدات این مجموعه  با پیروی از استاندارد های رایج سازمان های بین المللی و اداره استاندارد ایران ضمن آزمایشات مداوم و تایید شده تهیه شده اند. برای آشنایی بیشتر با شرکت پارت الکتریک و تاریخچه فعالیت ها و تولیدات اینجا را کلیک کنید.