سیم و کابل

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

سیم و کابل

فروش اینترنتی انواع سیم و کابل تلفن ، سیم و کابل برق ، کابل سیلیکونی، کابل مفتول، سیم افشان، کابل افشان و کابل نیمه افشان با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی درخشان الکتریک کلیه محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.

کاربرد انواع سیم و کابل :

سیم از رشته یا گروهی از رشته های هادی الکتریکی تشکیل شده است. به مجموعه چند سیم، کابل می گویند. دامنه ی استفاده از کابل ها بسیار وسیع است. کابل یکی از مهم ترین اجزای برقی است. در کل هیچ وسیله ی الکتریکی بدون برق روشن نمی شود. حتی دستگاه های بی سیم نیز به کابل شارژی نیاز دارند تا باتری آن ها شارژ شود.
در این میان سیم رانژه یا سیم تلفن نیز وجود دارد که از جفت شدن دو سیم نازک از جنس مس یا آلومینیوم تشکیل می شود. همانطور که از نام این سیم مشخص است در اتصال خط تلفون یا آیفون از آن استفاده می شود. این سیم نازک بوده و در دو رنگ مختلف تولید می شود. سیم تلفن ثابت از سوی مخابرات به صورت زمینی کابل کشی می شوند و به واسطه ی جعبه های تقسیم در شهر به ساختمان های مشترکین می رسند.
کابل تلفن در دو نوع کابل هوایی و کابل زمینی هستند. سیم های هوایی با روکش محکم در مواجه با شرایط جوی مانند بارش باران و برف ونور خورشید، مقاوم هستند. البته انعطاف آن ها کم است و شکننده تر هستند.
کابل های زمینی انعطاف بیشترین دارند. اگر از این کابل ها بیرون از ساختمان استفاده شود، داخل لوله قرار می گیرند.

جهت هرگونه پرسش لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید :

021-91015231